Mithion Consulting’in Siber Güvenlik Danışmanlığı, kuruluşunuzun, bir Genel Bilgi Güvenliği Görevlisine atanan görevlerin çoğunu gerçekleştirmek için uzman havuzumuzu kullanmasına olanak tanır. Uzmanlarımız Bilgi Güvenliği, Risk Yönetimi, Uyumluluk Güvencesi ve Veri Gizliliği programlarınızın uygulanmasına ve yönetimine yardımcı olmak için yönetici ekibinizin üyeleri olarak entegre olacaktır.

Siber Güvenlik Danışmanlığı, Bilgi Güvenliği programınızın tüm alanlarında veya belirli alanlarda yardım alma konusunda kuruluşunuza esneklik sağlar. Bu alanlar, acil durum planlaması, risk ve güvenlik açığı yönetimi, olay yanıtı vb. İçerir. Bunu yaparken, bilgi boşluklarının bulunduğu alanlarda anında uzmanlık kazanırsınız. Bu program sayesinde, sadece tek bir profesyonel işe değil; bunun yerine bilgi güvenliği, yasal ve mevzuata uygunluk ve BT Yönetimi alanlarında geniş bilgi, deneyim ve uzmanlığa sahip deneyimli bir Güvenlik liderleri ekibine anında erişebilirsiniz.

Doğrudan sizinle birlikte çalışan uzmanlarımız, kuruluşunuzun hedeflerine daha yüksek verimlilikle ulaşmasına yardımcı olacaktır. Mithion Consulting uzmanları yıllardır müşteri tabanımıza böyle hizmetler sunuyor ve uzmanlığımız, profesyonellik ve rehberliğimiz, kuruluşunuzda yalnızca en yüksek kalite standartlarının uygulanmasını sağlayacaktır.